O mnie


Dzień dobry!

Mój blog powstał z potrzeby odreagowania ostatniej przeprowadzki, po której czułam się w nowym miejscu bardzo obco – stąd jego tytuł. Z czasem stał się ważną częścią mojego życia. Dziś trudno mi sobie wyobrazić, że mogłoby go nie być.

W międzyczasie wiele się zmieniło. W Holandii jestem coraz bardziej w domu, czyli jak tu mówią „thuis”, chociaż ciągle jeszcze spoglądam z tęsknotą w stronę Niemiec, albo i jeszcze dalej, do Polski. Ciągle jeszcze poznaję ten kraj i coraz bardziej doceniam jego urodę. Uczę się też holenderskiej mentalności, tak różnej od naszej. A efektem tego są moje liczne komentarze dotyczące tutejszej rzeczywistości.

Zanim osiedliśmy (przynajmniej na jakiś czas) w Amersfoort, przeprowadzaliśmy się nałogowo. Ostatnio z tego zrezygnowaliśmy, pożytkując energię na poznawanie świata. Podróże niezbyt dalekie (na takie jeszcze przyjdzie pora!) to nasza pasja. Do niej dokładam też fotografowanie. Na razie się uczę, ale wciąga mnie coraz bardziej i zobaczymy, co z tego wyniknie.

Cieszę się, że jesteście tu ze mną! Każdy nowy czytelnik jest dla mnie ważny. Zapraszam do śledzenia moich postów i komentowania. A w razie pytań piszcie: allochtonka@gmail.com

Do zobaczenia!

Gosia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...